Monday 6 June 2011

Marketing Your NGO Training

On June 3 the staff of CFD attended a conference about  marketing for non-profit organizations  at Ukrainian Catholic University, Lviv.

Goal: To open for NGOs new perspectives of better understanding of target groups and implementing new ideas professionally with creativity.

We had following points for discussion :
–         What is social marketing and why is it necessary to do it
–         How marketing techniques will help your organization’s sustainability
–         How to solve social problems with the help of social marketing
–         Why is social marketing important while planning organization’s communicative strategies
–         Social marketing and social media – pro and contra
–         Social marketing – how to improve cooperation with business

Guest speakers :
Доповідачі


Маґдалена Патшик
Старший менеджер

PricewaterhouseCoopers

Маґдалена є старшим менеджером, відповідальним за податкові та юридичні послуги в Україні майже 3 роки. До України вона працювала на PwC у Польщі та іншу Big4 компанію. Маґдалена має 10-літній досвід у консультуванні з питань оподаткування.

Працювала для багатьох міжнародних клієнтів та проектів, що стосувалися дотримання податкових зборів, аналізу та консультування щодо податків та відповідності податків. Маґдалена має досвід проектів з оптимізації та структуризації податків.

Маґдалена вивчала фінанси та банки, спеціалізується на податковому та бухгалтерському обліку. У 2003 році здобула ліцензію консультанта з податків у Польщі.
Понад 2 роки Маґдалена відповідає за керівництво та розвиток офісу PwC у Львові, який фокусується на консультуванні з питань оподаткування та юридичних послугах клієнтам Західної України.

Анна Гулевська - Черниш
Директор
Українського Форуму Благодійників
p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal { margin: 0in 0in 0.0001pt; line-height: 12pt; font-size: 10pt; font-family: Arial; }div.Section1 { page: Section1; } -->
Закінчила факультет кібернетики Київського національного університету ім.Тараса Шевченка за спеціальністю "Прикладна математика" у 1997 році, а згодом й аспірантуру факультету психології та соціології цього ж університету. У 2009 році стажувалася в Центрі дослідження філантропії та громадянського суспільства Міського університету Нью-Йорка.

Працювала адміністратором програм молодіжного жіночого центру "Вега", у 1995 році заснувала та очолювала протягом 6 років першу всеукраїнську молодіжну жіночу організацію “Асоціацію гайдів України”.  Здобула досвід волонтерської роботи у Світовому центрі Всесвітньої асоціації дівчат-гайдів та дівчат-скаутів (ВАДГДС) у Лондоні, з 2001 по 2004 року була членом Європейського комітету ВАДГДС.  З  2000 по 2004 рр. працювала консультантом із розвитку НПО, тренером, менеджером проектів Християнського дитячого фонду. Упродовж 2005-2007 років виконувала обов’язки менеджера з розвитку програм і заступника виконавчого директора з розвитку в Українському фонді "Благополуччя дітей".

Автор  низки досліджень та публікацій на тему благодійності, діяльності молодіжних та жіночих організацій, а також форм та методаів організації соціально-педагогічної роботи з дітьми та молоддю.

Керівник проектів розвитку
Львівської Бізнес Школи

Антон є магістром з фінансів ЛНУ ім. І.Франка.
Досвід роботи: 6 років досвіду роботи у сфері навчання і розвитку, зокрема 2 роки у ІТ сфері, 4 роки досвіду роботи на керівних посадах у некомерційній міжнародній організації. Досвід проведення відкритих та корпоративних семінарів і тренінгів для представників понад 20 компаній. Керівник організаційних комітетів 6-ти національних та міжнародних конференцій.
Фасилітатор і модератор конференцій у Польщі, Угорщині, Румунії та Німеччині. Представник України у Редакційному Комітеті міжнародного видання  "International Technology for Development", США.

Олександра Бакланова
Експертна компанія pro.mova

Ключові професійні області Олександри : особисте та організаційне навчання, інновації, сталий розвиток. Із вищою освітою у міжнародній економіці вона працювала над створенням представництва AIESEC (Всесвітньої економічної асоціації молоді) у Луганську. Олександра працювала над розробкою освітніх програм в галузі сталого розвитку в Європейській штаб-квартирі SONY в Німеччині.
Саша має досвід створення та модерування навчальних програм для більш ніж 30 конференцій, інтерактивних семінарів та тренінгів в Україні та за кордоном.
Олександра є керівником проектів Факультету управління бізнесом Києво-Могилянської академії та партнером компанії pro.mova.

OСТАП ПРОЦИК
ТРК «Люкс»

Остап Процик – журналіст, телеведучий, експерт у галузі PR та медіа, директор з інформаційних проектів Телерадіокомпанії «Люкс»
Закінчив Львівський національний університет за спеціальністю міжнародні відносини.
Вважається одним з авторів ідеї створення об'єднання Самопоміч та Бренду міста Львова
Очолював управління інформаційної політики та зовнішніх відносин Львівської міської ради, залишається радником міського голови з цих питань.
Денис Базілевич
Директор Інституту
Професійного Лобіювання та Адвокасі

Денис Базілевич має досвід державного управління, який він отримав, працюючи у Секретаріаті Президента України у 2005 - 2007 рр., а також досвід успішної співпраці бізнесу, груп інтересів та Конгресу США.
Закінчив Одеський державний економічний університет за спеціальністю “міжнародна економіка”. Навчається за спеціальністю «Міжнародне право» в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

У 2005 р. номінований Президентом України на участь у Програмі ділового лідерства при Кембриджському університеті, Велика Британія. У 2006 р., у рамках програми Джона Сміта проходив стажування у низці урядових структур Великої Британії. У 2008 р. отримав сертифікат про закінчення Інституту громадських справ та представництва Американського університету (Вашингтон, Округ Колумбія).

Террі Меттісон
Корпус Миру США
Міська рада Луцька
Україна
Террі Меттісон, Боулдер, штат Колорадо, США. Має ступінь MBA університету Вашингтону.

Понад 25 років він працював у сфері надання фінансових послуг у США. 11 років був віце-президентом двох різних компаній. Має величезний досвід управління бізнесом та стратегічного планування.

На даний момент Террі є волонтером Корпусу Миру США та служить по програмі Розвитку Громади у міській раді м.Луцьк, Волинська область.

Анатолій Заболотний
Директор Благодійного Фонду Ріната Ахметова
«Розвиток України»
Донецький підрозділ:

Анатолій Заболотний має досвід праці у некомерційному секторі з 1993 року.

Працював регіональним директором Російсько-Американського Інформаційного Прес-Центру, президентом Сибірського Центру Підтримки Громадських Ініціатив, головний тренер та замісник директора регіонального офісу The International Foundation for Election Systems у Вірменії, займається тренерською та консалтинговою діяльністю.

З 2005 року є директором Благодійного фонду Ріната Ахметова «Розвиток України».

Анатолій є членом міжнародної мережі «Оцінка Програм». Був співавтором кількох підручників з управління.

Руслан Краплич
директор проектів Антикризової гуманітарної програми
Міжнародний фонд «Відродження»

Руслан Краплич – директор антикризової програми Міжнародного Фонду «Відродження». Очолював такі відомі організації як Фундація імені князів-благодійників Острозьких, Волинський ресурсний центр.

Відомий тренер для громадських і благодійних організацій. Автор книг та статей, навчально-тренінгових курсів. Працював у якості експерта у Програмі розвитку та інтеграції Криму ООН, Програмі розвитку ООН, Альянсі Партнерства Каунтерпарт, Українській освітній програмі ринкових реформ та ін.

Викладач курсів по Фандрейзингу на програмі Управління неприбутковими організаціями, на Академії Фандрейзингу Інституту Лідерства та Управління УКУ, член Дорадчої ради Інституту лідерства та управління.

Яків Рогалін
Директор Донецького міського благодійного
фонду «Доброта»

Яків Рогалін – канд. мед. наук, хірург-проктолог вищої категорії, підприємець, віце-президент PR-ліги України та один з найвідоміших діячів, що пропагують/розвивають національну філантропію.

Президент Донецького Ротарі Клубу, член Правління Українського Форуму Благодійників, член Міжнародної Асоціації громадських організацій, що займаються соціальним підприємництвом WDI NGO Alliance (William Davidson Institute, University of Michigan Business School) Навчався в Україні та за кордоном (вивчав успішний досвід благодійних організацій в 14 країнах світу).
Найбільшим своїм досягненням вважає діяльність Донецького міського благодійного фонду «Доброта»

Олена Фірстова-Занічковська Веб-дизайн студія e-design


Олена закінчила економічний факультет Національного університету Львівська політехніка. Є магістром міжнародної економіки, зараз працює над кандидатською з планування.
Олена є бізнес-консультантом (стратегії бізнесу, промоція через веб). Має великий досвід управління веб проектами. Реалізувала понад 50 успішних творчих проектів. Понад 5 років є керівником відділу.

Participants:  members of NGOs, charitable foundations, business, state authorities, research and resource centers.

No comments:

Post a Comment